ARABA PASPASI

Araçlarda paspas kullanmak zorunlu mudur? Sorusu kimi sürücülerin kafasını kurcalar. Zira devamlı temizlenmek zorunda olan zaman içerisinde yıpranan ve yenilenen bu aksesuarın sıkıntılarından sıkılmış olabilirsiniz. Aracınızla uyumlu olmayan paspaslar ise elbette tam bir felakettir ki, bizim dışımızdaki pek çok satıcıda Araba Paspası diye satılan pek çok ürün aslında fason konfeksiyon ürünüdür. Pekiyi gerçekten Araba Paspası kullanmak zorunlu mudur?

Aracınıza Dikkat Edin

Otomobillerin zemin döşemeleri, fleksi kumaş ismi verilen, bizim halıfleks de dediğimiz bir materyalden üretilir. Polistren bazlı bu madde, ses yalıtımı özelliği olmasından dolayı tercih edilir ki, arabadaki bir çok yalıtım malzemesi de bu materyalden imal edilir. Yalnız bu materyalin bir handikapı söz konusudur. Her ne kadar keçe benzeri bir dokusu olsa da, oto döşemesi mukavemeti yüksek bir materyal değildir. Sürekli sürtünme durumunda, zemin döşemeniz yıpranır ve bir süre sonra delinir. Ayrıca, zemin döşemesi çıkarılamayan bir unsur olduğundan temizlenmesi de sınırlı seviyelerde mümkündür. Oto yıkamacıların zemin döşemesi temizledikten sonra aracınızda kalıcı bir koku bırakmaları bu materyali temizlerken su kullanmalarından ileri gelir. Döşeme suyu hızla çeker ancak hızlı kurumaz. Bu durumda kaçınılmaz olarak koku ortaya çıkar.

Açık renkli zemin döşemelerinde ise durum çok daha vahimdir. Araba Paspası kullanmadan bu renkteki araçları kullanmak büyük hatadır zira bu materyalin lekelerini çıkarmak neredeyse imkansızdır. Değişim ise onlarca paspas parasına mal olabileceğinden, Araba Paspası kullanmanın zorunlu olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır.

Farklı Seçenekler

Aracınız için halı formunda Araba Paspası tercihinde bulunabileceğiniz gibi dilerseniz havuzlu kauçuk paspas ürünlerini de tercih edebilirsiniz. 3D paspaslar ve halı formunda ki ürünler; Ford, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Audi, Mercedes, BMW, Volvo ve diğer tüm markalar için modele özel üretilebilmekte olup, kimi Araba Paspası ürünleri her araca uyumlu biçimde universal olarak da üretilebilmektedir. Otomobil üreticilerinin oldukça yüksek fiyatlara sattığı ürünler ile birebir aynı ebatlara sahip Araba Paspası ürünlerine sitemizde son derece uygun fiyatlarla ulaşabilir, hemen sipariş vererek ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Satışını yaptığımızı ürünler alt kalite sınıfında ürünler değildir ve uzun süre ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir.

Yorum Ekle