Arabanız İçin En Havalı 7 Aksesuar

Bazı insanlar için ekstra bir tutku olsa da arabalar herkes için oldukça değerlidir. Hal böyle olunca da herkes arabasına özen gösterir ve onu kişiselleştirir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayıp trafikte uzun süre vakit geçirenlere bu konuda hak vermemek elde değil. Peki, tam olarak ne gibi aksesuarlarla arabanıza kendi stilinizi yansıtabilirsiniz? Sizler için hazırladığımız listeden ilham alabilirsiniz.

Serinletici Minder

Sıcak yaz günlerinde aracınızda klimayı da çalıştırsanız, camları da açsanız bir yere kadar serinleyebilirsiniz. Ancak bu minderi arkanıza ya da altınıza yerleştirdiğinizde en sıcak günlerde dahi serin kalacaksınız. İçerisindeki özel sıvı sayesinde kendi kendine soğuk kalabilen bu minderi 1-2 saat kullanıp gölge bir yerde bıraktığınızda ilk soğukluğuna geri dönüyor. Üstelik, sırtınıza aldığınızda masaj etkisi de yapıyor. Her araca ve araç sahibine önerilir.

Dumanı Çeken Küllük

Dileğimiz küllüğe hiç ihtiyacınız duymamanız. Ancak böyle bir ihtiyacınız varsa da en azından kötü kokuyu solumayın, arabanızda da sigara kokusunu engelleyin. Dumanı çeken küllük, araç içinde sigara içenler için mutlaka alınmalı.

Telefon Sabitleyici

Araba kullanırken telefonu kulağınıza götürüp konuşmamanız gerektiğini hatırlatmaya bile gerek yok. Peki, telefonu elinize almadan en rahat şekilde nasıl konuşabilirsiniz? Tabii ki direksiyon arası telefon sabitleyicilerle. Alt ve üst kısmındaki iki klipsi sayesinde direksiyonun arasındaki boşluğa kolayca monte edebileceğiniz bu telefon tutucu ile araç içinde görüşmelere devam etmek çok daha güvenli olacak.

Araç İçi Soğutucu

Aracınızın dahili kliması ne kadar güçlü olursa olsun, bazen öyle sıcak havalar olur ki ek bir şeylere ihtiyaç duyarsınız. Böyle durumlar için güneş enerjisiyle çalışan araç içi soğutucuları deneyebilirsiniz. Hava temizleyici özelliğe de sahip olan araç içi soğutucular, kablosuz ve pilsiz çalışma prensipleri sayesinde klimanın harcadığı yakıttan da tasarruf etmenizi sağlayacak. Araçta mükemmel serinlik için öneriyoruz.

Araç Ses Sistemleri

Seyir halinde müzik dinlemek pek çok kişi için oldukça keyiflidir. Hele ki en sevdiğiniz şarkılar, kaliteli ve dolgun bir sesle size ulaşıyorsa müzik dinleme deneyimi çok daha özel hale gelir. İşte tam da bunun için araç içi ses sistemleri var. Dilediğiniz şarkıları dinlemek için müzik çalarınızı aracınızın ses çıkışına bağlayabilirsiniz. Bu keyfi daha da benzersiz kılmak içinse güçlü baslar ve net tizlere sahip ses sistemlerini öneririz.

Yorum Ekle