Araç Direksiyon Kılıfı

Arabaların en çok kullanılan yeri kuşkusuz direksiyondur. Hatta yaptığınız kilometre hakkında direksiyonunuza bakarak yorum yapabilmek dahi mümkündür. Pekiyi neden direksiyonunuzu koruyup, ilk günkü formunda kalmasını sağlamayasınız? Ya da yıpranmış direksiyonunuzu aracınıza birebir oturan Araç direksiyon kılıfı kullanarak mükemmel bir görünüme kavuşturmak istemez misiniz?

Direksiyon kılıfları araca özel veya universal çeşitleri olan, polimer, plastik veya deriden üretilen ürünlerdir. Sitemizde dikişli Araç direksiyon kılıfı veya geçmeli direksiyon kılıfı seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni nesil bir icat olan dikişli ürünler sayesinde, aracınızın direksiyonunun üzerine kendiniz dikebileceğiniz bir kılıf satın alabilmeniz mümkün. Ürün içerisinden çıkan yönergelere uygun biçimde, yine paket içeriğinde yer alan malzemeleri kullanarak direksiyonunuzu bütünüyle kaplayan bir çözüm elde edebilirsiniz. Neredeyse fabrikasyon bir görünüm elde edebileceğiniz bu yöntemle, direksiyon değişimi veya tamiratı gibi masraflı süreçlerden kurtulabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise çoğu zaman universal standartlarda üretilen tek parça geçmeli Araç direksiyon kılıfı olacaktır. Farklı dokulara sahip bu ürünü, herhangi bir işleme gerek olmaksızın direksiyona gererek takıp, istediğiniz zaman sökebilir ve yeni bir kılıf ile değiştirebilirsiniz. Bu Araç direksiyon kılıfı seçeneğini yeni aracınızın direksiyonu yıpranmasın diye kullanabileceğiniz gibi, eskiyen direksiyonun kaplanması için ekonomik bir çözüm olarak da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Araç direksiyon kılıfı kullanarak araçların direksiyonlarında yuvalanan bakteri riskini de elimine edebilirsiniz. Zira geçmeli Araç direksiyon kılıfı oldukça ekonomik fiyatıyla,belli aralıklarda değiştirilmeye elverişli bir üründür. Bu sayede yıllarda aynı yüzey kullanılmış olmayacak ve bakteriler, eski kılıfla birlikte atılabilecektir.

Sitemizde satışını yaptığımız Araç direksiyon kılıfı seçenekleri, Avrupa standartlarında ve onaylı ürünlerdir. Direksiyonunuza hiçbir zarar vermez ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırır. Tabii estetik görüntüleri itibariyle tarzına düşkün araç sahipleri için farklı seçenekleri yine Araç direksiyon kılıfı sunmaktadır. Aracınızın rengine ve iç döşemesine uygun seçenekler kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz spor tasarım ürünleri de kullanabilir ve aracınızı bir ralli efsanesine dönüştürebilirsiniz.

Aracınızın direksiyon tipi ile uyumlu Araç direksiyon kılıfı seçeneklerini görmek ve hemen sipariş vermek için ürünlerimizi inceleyiniz. Nitelikli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla daima hizmetinizdeyiz.

 

Yorum Ekle