Araç Kullanırken İşinizi Kolaylaştıracak Aksesuarlar

Direksiyon başındayken dikkatinizin dağılmaması için size yardımcı olacak akıllı telefon özellikleri sayesinde ellerinizi direksiyondan ayırmadan birçok şeyi yapabilirsiniz. Sesli komutlar verebildiğiniz ve akıllı cihazınızla konuşarak yerine getirilmesini sağladığınız işlemler, hayatınızı kolaylaştırıyor. İşte bu özelikleri çok daha rahat bir şekilde kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan araç içi telefon aksesuarlarını ve özelliklerini sıraladık.

Bluetooth Kulaklıklar

Aracınızın bağlantı kurabileceğiniz akıllı bir sistemi bulunmuyorsa veya görüşmelerinizi araçta bulunan herkesin dinlemesini istemiyorsanız, sizi hareket özgürlüğüne kavuşturacak cihazlar, bluetooth kulaklıklar olacaktır. Tek kulağınıza takabileceğiniz ttec Makaron Buzz Bluetooth kulaklıklar, pratik kullanım özellikleri ve tasarımıyla şık bir aksesuar olarak size eşlik edebilir. Tüm telefonlarla kolayca bağlantı kurabileceğiniz ttec Bluetooth kulaklık modelleri, araç kullanırken tüm özel görüşmelerinizi, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan yapabilmenizi sağlayacak.

Telefon Tutucular

Araba kullanırken telefonunuzu sesli komutla çalıştırıyor ve aracınızın akıllı özellikleriyle bağlantı kuruyorsanız bir araç içi telefon tutucuya ihtiyacınız var demektir. ttec’te bulabileceğiniz pratik ve kullanışlı telefon tutucular, araç kullanırken işinizi kolaylaştıracak. Düğme şeklindeki tutucu EasyDrive’ı, aracınızın havalandırma deliklerine takmanız yeterli. Ultra ince karbon çıkartılabilir manyetik etiketleri ve güçlü mıknatıslarıyla telefonunuzu güvenli bir şekilde tutar.

Araçlara getirilen yeniliklerin başında, akıllı teknolojiler geliyor. Bir ekran ve Bluetooth bağlantısı sayesinde kullanabileceğiniz akıllı teknolojiler, dinlemek istediğiniz müzikten gitmek istediğiniz yerin tarifine kadar size mükemmel bir yardım sunuyor. Bazı araçlarda sesli komutlarla da kullanabileceğiniz bu teknolojiler, telefon görüşmelerinizi de ellerinizi kullanmadan yapmanıza yardımcı oluyor. Özel bir yazılım geliştirilerek üretilen akıllı araç teknolojileri, bir telefon tutucu ve bir Bluetooth kulaklıkla birleşince direksiyon başında dikkatinizin dağılmamasını sağlıyor.

İşletim Sistemleri

iOS’un Siri’si, araç kullanırken yapmak istediğiniz her şeyi sizin için gerçekleştirebiliyor. Üstelik tek yapmanız gereken onunla konuşmak ve komutlar vermek. Android telefonlardaki Cortana da aynı şekilde her zaman sizi dinlemeye ve ihtiyaçlarınızı gidermeye hazır bir robot. Doğru komutları vererek, dikkatiniz dağılmadan veya ekranınıza bakmak zorunda kalmadan görüşmeler yapıp güvenli ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Ekle