Oto Bagaj Havuzları

Otomobil bagajlarındaki küçük kazaların nende olduğu büyük sorunlarla hiç karşılaştınız mı? Örneğin, hiç bagajınızda bir şişe kırıldı ve içerisindeki tüm sıvı aracınızın zeminine dağıldı mı? Bu sorunu bir yaşayandan öğrenmek neden Oto bagaj Havuzları tercih etmeniz gerektiğini size net biçimde gösterecektir. Zira bagaj, aracın dışarısında bir unsur olmayıp, karoserin içerisindeki bölünmüş bir alan olduğundan, temizliği, özellikle sıvıların etkilerinden arındırılması, oldukça güçtür. Kaldı ki, bagaja dökülecek herhangi bir sıvı, doğrudan arka koltukların altında aracın içerisine ulaşacaktır. Şansınız varsa, sıvı geriye doğru akıp, stepne kısmına doğru ulaşır ki, düşük bir ihtimal olmaktadır. Pekiyi bagaj içerisinde meydana gelecek bu gibi durumlardan Oto bagaj Havuzları ile kurtulmak mümkün müdür?

Oto bagaj Havuzları Özellikleri

Oto bagaj Havuzları, aracınıza özel üretilir. Bütünüyle polistrenve kauçuktan üretilmiş olan ürünler sıvıyı asla sızdırmaz. Oto bagaj Havuzları esas olarak, etraflarındaki 5cm yüksekliğindeki bariyerleri nedeniyle efektiftirler. Bu bariyerler içerisine kasten su doldursanız dahi bagajın yan yükseklik ölçeğinde bir havuza dönüşmesini sağlar ve bu sayede aracınız hiçbir sıvı temasına maruz kalmaz. Bagaj genişliğine bağlı olarak litrelerce suyu hapsedebilen Oto bagaj Havuzları, kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Özellikle bagaj bölümünü sık kullanıyorsanız bagaj havuzu kullanmanız faydanıza olacaktır. Herhangi bir şekilde bagajda meydana gelecek akıntı ve döküntülerin önüne geçmek için bu ürün doğru seçimdir.

Ayrıca Oto bagaj Havuzları oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Araca özel üretildiklerinden bagaj zeminine birebir otururlar. Kaymayı engelleyen yapısı sayesinde üzerinde güvenle taşıma yapabilirsiniz. Ayrıca kauçuğun ses kesme özelliği sayesinde bagaj bölümüne alttan gelecek sesleri de engelleyen Oto bagaj Havuzları kullanışlılık bakımından son yıllarda geliştirilen en faydalı otomotiv aksesuarıdır.  Arabamsekil.com Oto bagaj Havuzları kategorisinde her marka araç için kaliteli bagaj havuzu seçenekleri ile hizmetinizdedir. Ürünleri güvenle sipariş edip, kısa zamanda kapınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güvenli alışveriş platformunun yanı sıra dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile satın alabileceğiniz ürünler, orijinal araç ekipmanları olup, uyum problemi yaşamanız durumunda değişim opsiyonu bulunmaktadır. Ürün iade ve garanti koşulları hakkında sitemizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekle